Sháním \ Nabízím

Každý sběratel je svým způsobem blázen, ale v dobrém slova smyslu. Každá manželka musí být radši když ten její nesleduje v TV fotbal a ona tak může sledovat Ulici v Růžové zahradě. Že už není doma pro počítač kam šlápnout a z ložnice se line vůně pájeného cínu, co na tom :-). Osobně mě zajímá historie 8bitových počítačů v Čechách a na Slovensku. Kromě záchrany jakéhokoliv hardware nesoucí logo ATARI mě rovněž zajímá tištěná dobová ATARI literatura a mapování významných osobností Atari scény u nás (zatím jen zjišťuji).

Filmy na VHS

Sháním několik filmů na originálních VHS video kazetách. Jedná se o tyto tituly:

  • Návrat do budoucnosti I, II, III
  • Číslo 5 žije
  • 2 nosáči a video, 2 nosáči tankují super

Nabízím herní časopisy

Sbírám herní časopisy SCORE, LEVEL, EXCALIBUR od čísla 1, až do roku 2002. Upřednostňuji výměnu se sběrateli kus za kus nebo za rozumné ceny, případně vzájemné výměny za jiné komodity – old hardware :-). Níže seznam čísel, která mám k dispozici na výměnu. V případě, že najdete v mé nabídce nějaký kousek pro doplnění sbírky, rád vyjdu vstříc, zkontroluji stav časopisu a přesně popíšu jeho stav. Sám do sbírky upřednostňuji hlavně nepoškozená čísla bez vystříhaných obrázků apod. Pokud máte nějaké s chybějícími stránkami – napište – také mám pár takových a můžeme z toho společně dát dohromady komplet.

Moje chyběnka herních časopisů

Touto cestou bych chtěl zároveň poděkovat několika lidem, kteří na mou výzvu ohledně snahy zkompletovat herní časopisy 90. let zareagovali a zaslali mi bezpočet čísel buď za lidové ceny nebo dokonce úplně zdarma. Vážím si toho a děkuji. Z toho důvodu také nechci časopisy, které mám vícekrát dávat na Aukro, ale primárně vyměnit s jinými sběrateli.